Pokazywanie postów oznaczonych etykietą animacja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą animacja. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 28 sierpnia 2011

animation, progress, comp test

Witam

Od jakiegoś czasu jestem na etapie animacji. Najtrudniejszy i najbardziej wymagający proces, a i tak czeka mnie jeszcze compositing i teksturowanie(w związku z formą, jaką chcę osiągnąć - teksturuje po animacji.).
Ujęć jest 81 - scen 17. Czas mnie goni.
Mam jeszcze do zrobienia animacje 2d i projekcję do camera mappingu. Praca teoretyczna też czeka na przepisanie...

Plik z całym materiałem - wizualizuje postęp
Kolejny "ogarniacz";)
sc_10_u_02
sc_15_u_13
testowanie kompozycji taki proof of concept
proof of concept - test render
pzdr.
Kuba